Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Billions Season 7Rated ★ 5.0
BillionsRated ★ 3.5
Billions Season 6Rated ★ 3.5
BillionsRated ★ 5.0