Titles you rated
Dan Da DanRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 1.0
DorohedoroRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5