Movies
Ratings
172
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
The OutlawRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0