Titles you rated
Finding DoryRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 1.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 0.5- Sex Is Zero 2Rated ★ 2.0
ElysiumRated ★ 2.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0