Titles you rated
SpiritwalkerRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.0
FlippedRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5