Series
Ratings
24
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0