Movies
Ratings
100
Fallen LeavesRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5
3670Rated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
The Magnificent Life of Marcel PagnolRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
When This Summer is OverRated ★ 4.5
The FriendsRated ★ 4.0
First SummerRated ★ 4.5
Touching the Skin of EerinessRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0- Love in the Tinder ageRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 4.0