Series
Ratings
32
PortobelloRated ★ 3.0
SuccessionRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Office Season 3Rated ★ 5.0
The Office Season 2Rated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.5
The Killer's Shopping ListRated ★ 2.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 4.5
- Ao Haru Ride Season 2Rated ★ 2.5
Ao Haru RideRated ★ 3.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 2.0
From Five To NineRated ★ 1.5