Titles you rated
JawsRated ★ 4.0
TwisterRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
DraculaRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
SwordsmanRated ★ 4.0
The Gingko BedRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 4.0- Baby's Day OutRated ★ 3.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 3.0
Full Metal JacketRated ★ 4.0