Series
Ratings
221
Steal HeartRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0- Odoru Daisosasen Bangaihen - Wangansho Fukei Monogatari Shoka no Koutsuanzen SpecialRated ★ 3.0
- Odoru daisosasen - Nenmatsu tokubetsu keikai SpecialRated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 0.5
Generation KillRated ★ 2.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
RootsRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 2.0- DollhouseRated ★ 3.0
Secret DoorRated ★ 3.5- Murder, She WroteRated ★ 4.0
MaidsRated ★ 3.0
FringeRated ★ 4.0