Movies
Ratings
165
Spider-ManRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
NanaRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0