Movies
Ratings
353
The FlashRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
After YangRated ★ 5.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5- DreamRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 4.0
SupersonicRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 1.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0