Titles you rated
- DoubtRated ★ 4.0
- The FrogRated ★ 2.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 2.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
BloodhoundsRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 2.0
ClickbaitRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.0
Mad for Each OtherRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Lupin Season 1Rated ★ 2.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5