Titles you rated
My MisterRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 0.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 1.5- K-ON!Rated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0