Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 2.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
TullyRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0