Titles you rated
The Last SamuraiRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 1.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 1.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
SkylineRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
MoonRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0