Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
CassandraRated ★ 2.5
Hell's Kitchen: The American DreamRated ★ 4.0
Hell's Kitchen: Head Chefs OnlyRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0