Movies
Ratings
45
FearlessRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 2.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.0
TroyRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0