Movies
Ratings
81
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
The NegotiatorRated ★ 4.5
Jerry MaguireRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 3.0
TangledRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.5
Bad BoysRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 5.0
RoboCop 2Rated ★ 3.0
The GooniesRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0