Movies
Ratings
1121
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5- The Birth of Korea 2Rated ★ 5.0
The MatchRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 5.0
HugoRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Forbidden FairytaleRated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
May DecemberRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 4.0