Titles you rated
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 2.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0
Children...Rated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
Griff the InvisibleRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
PenelopeRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0