Titles you rated
Born on the Fourth of JulyRated ★ 3.0
Funny GamesRated ★ 3.0
An Officer and a GentlemanRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 5.0
The TruckRated ★ 1.0
Painted FireRated ★ 5.0
Donnie BrascoRated ★ 4.0
Conspiracy TheoryRated ★ 2.0
Mutt BoyRated ★ 3.0
AssemblyRated ★ 1.0
HannaRated ★ 1.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 4.0
BabeRated ★ 2.0
DraculaRated ★ 5.0
The MissionRated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 4.0
The UntouchablesRated ★ 5.0
Training DayRated ★ 5.0
Days of Being WildRated ★ 5.0