Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 5.0- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0