Series
Ratings
40- Transporter: The SeriesRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 3.0
- Transporter: The SeriesRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Hur JunRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0