Titles you rated
ArrivalRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
Don JonRated ★ 2.0
TangledRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 1.0