Series
Ratings
20
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.5
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 3.5- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.5
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.5
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 5기Rated ★ 4.5
- 원피스 4기Rated ★ 4.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
- 원피스 3기Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 4.5
- Men on a MissionRated ★ 5.0