Movies
Ratings
489
Zootopia 2Rated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
TwistersRated ★ 3.5
Don't Buy the SellerRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.5