Titles you rated
KarmaRated ★ 4.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
NANA bnb with SEVENTEENRated ★ 3.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 5.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 5.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 5.0