Movies
Ratings
1178
The Exit 8Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0- Run to the WestRated ★ 1.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.0
ParthenopeRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
About a HeroRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0