Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0