Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Gap DongRated ★ 3.5
One More Happy EndingRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 2.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Vampire ProsecutorRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0