Movies
Ratings
141
August RushRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.5