Series
Ratings
31
ChernobylRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Miss KoreaRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0