Series
Ratings
70
Bridal MaskRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0
Blue Spring RideRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 2.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Fear the Walking DeadRated ★ 3.0- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5