Series
Ratings
280 Prison PlaybookRated ★ 3.0 Prison PlaybookRated ★ 3.0
 Squid Game Season 3Rated ★ 2.0 Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
 Squid Game Season 2Rated ★ 2.0 Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
 Breaking BadRated ★ 5.0 Breaking BadRated ★ 5.0
 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
 MovingRated ★ 3.0 MovingRated ★ 3.0
 Juvenile JusticeRated ★ 2.5 Juvenile JusticeRated ★ 2.5
 SignalRated ★ 3.0 SignalRated ★ 3.0
 Squid Game Season 1Rated ★ 3.5 Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
 ChernobylRated ★ 4.5 ChernobylRated ★ 4.5
 Wednesday Season 1Rated ★ 3.5 Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
 D.P. Season 2Rated ★ 3.0 D.P. Season 2Rated ★ 3.0
 Stranger Season 2Rated ★ 3.0 Stranger Season 2Rated ★ 3.0
 Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0 Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
 StrangerRated ★ 4.0 StrangerRated ★ 4.0
 SKY CastleRated ★ 3.0 SKY CastleRated ★ 3.0
 Mr. SunshineRated ★ 3.0 Mr. SunshineRated ★ 3.0
 Loki Season 2Rated ★ 4.0 Loki Season 2Rated ★ 4.0
 Loki Season 1Rated ★ 4.0 Loki Season 1Rated ★ 4.0
 Hellbound Season 1Rated ★ 3.0 Hellbound Season 1Rated ★ 3.0