Titles you rated
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 2.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
The MechanicRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 2.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 2.5
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 1.5
LimitlessRated ★ 3.0
Mean Girls 2Rated ★ 2.0
Ted 2Rated ★ 2.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 1.0
Baby and MeRated ★ 1.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 1.5
The WolverineRated ★ 2.5
SkyscraperRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 1.5