Series
Ratings
23
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 3.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 5기Rated ★ 3.5
- 원피스 4기Rated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0- 원피스 2기Rated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 3.0