Movies
Ratings
201
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Trade Your LoveRated ★ 1.5
HauntersRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.0
PandoraRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 5.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 2.5
InfernoRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0