Series
Ratings
103
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
ArgonRated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Avengers Social ClubRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 5.0
Queen of the RingRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0