Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0