Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
LucyRated ★ 2.5
HarmonyRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5