Movies
Ratings
608- The UglyRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
FlowRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Dark NunsRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
New NormalRated ★ 0.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Girl in the PictureRated ★ 3.0
CallRated ★ 3.0
The 8th NightRated ★ 2.5
Long ShotRated ★ 4.0