Movies
Ratings
555
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 3.5
The Skeleton KeyRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The GorgeRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The FallRated ★ 2.5
WickedRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0