Series
Ratings
278
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5