Movies
Ratings
20
3 IdiotsRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.0
BaitRated ★ 3.5
Piranha 3DRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5