Movies
Ratings
41
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Big EyesRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
CartRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0