Series
Ratings
35- The Adventures of Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 5.0
Vampire IdolRated ★ 1.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.0