Titles you rated
TriangleRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
BurningRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Set Me FreeRated ★ 5.0
DisconnectRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0