Titles you rated
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 2.0
The Battleship IslandRated ★ 2.0
AquamanRated ★ 1.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Code Name: JackalRated ★ 1.0- Someday or One DayRated ★ 4.0
Attack on the Pin-Up BoysRated ★ 1.0
Do Re Mi Fa So La Si DoRated ★ 2.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5
A Millionaire's First LoveRated ★ 2.0
Love FictionRated ★ 3.0
One Piece: Adventure on Nejimaki IslandRated ★ 2.5