Series
Ratings
41- My Little MonsterRated ★ 3.0
- Powerpuff GirlRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 2.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Digimon FrontierRated ★ 2.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Digimon TamersRated ★ 1.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 2.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 3.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0